Podstawowe informacje

Konserwator aparatury medycznej

SAMODZIELNY PUBLICZNY CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konserwator aparatury medycznej

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: SEP-Eksploatacja sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV - umiejętności: Obsługa elektronarzędzi - inne zawody: Serwisant urządzeń medycznych, staż: 1 lat
  • wykształcenie min. średnie techniczne. Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Uprawnienia SEP do 1 kV i doświadczenie w pracy z prądem. Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność w działaniu. Samodzielność w rozwiązywaniu problemów. Umiejętności techniczne w zakresie napraw i konserwacji, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi. Sumienność, uczciwość, punktualność, komunikatywność, dbałość o jakość wykonywanej pracy, dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: wykonywanie prac w zakresie napraw, konserwacji, okresowych przeglądów technicznych sprzętu i aparatury medycznej. Wykonywanie napraw, adaptacji i modernizacji elektrycznych instalacji niskoprądowych, tj. instalacji przyzywowych pacjenta, alarmowych, domofonowych. Prowadzenie ewidencji wykonywanych zleceń, rozchodu pobranych materiałów. Odpowiedzialność za powierzone wyposażenie, narzędzia i materiały. Przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych. Wykonywanie prac i czynności niewymienionych w zakresie obowiązków a zleconych przez Kierownika Działu Aparatury Medycznej. Zgłoszenia: CV na adres: jgajda@spcsk.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 10.06.2018