Szczegóły oferty

Kompletator wudziałowy (rozdzielca produkcyjny)

ZAMET INDUSTRY S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

chojnice, pomorskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Kompletator wudziałowy (rozdzielca produkcyjny) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: znajomość obsługi programu Microsoft Office
  • czytanie rysunków technicznych
  • BRAK (162.2017.MK)

Zakres obowiązków:

  • pobieranie materiałów, wprowadzanie danych do komputera, sprawdzanie pobranych materiałów, kompletowanie zgodnie z dokumentacją techniczną

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).