Podstawowe informacje

Kompletator wudziałowy (rozdzielca produkcyjny)

ZAMET INDUSTRY S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Chojnice, Pomorskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kompletator wudziałowy (rozdzielca produkcyjny)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: znajomość obsługi programu Microsoft Office
  • czytanie rysunków technicznych
  • BRAK (162.2017.MK)

Zakres obowiązków:

  • pobieranie materiałów, wprowadzanie danych do komputera, sprawdzanie pobranych materiałów, kompletowanie zgodnie z dokumentacją techniczną

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017