Szczegóły oferty

Kioskarz

"Ruch" S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-04-03

Data pierwszej publikacji:
2017-04-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 3100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kioskarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: komunikatywność
  • chęć do pracy z klientem
  • otwartość
  • mile widziane doświadczenie w handlu - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie i obsługa punktu sprzedaży. Aktywna sprzedaż i obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy.Dbanie o dobry wizerunek punktu sprzedaży i prawidłową ekspozycję towaru. Obsługa kasy fiskalnej

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).