Szczegóły oferty

Kierownik zmiany/telepizza/ mokotów/ warszawa/praca

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-12-29

Data pierwszej publikacji:
2019-12-26

Data ostatniej aktualizacji:
2020-01-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

telepizza poland sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko :

zastępca kierownika lokalu

miejsce pracy : ul. obrzeżna 1 c, warszawa mokotów

czym będziesz się zajmować ? twoje obowiązki :

·         prowadzenie zmiany, koncentrując się na prawidłowym funkcjonowaniu lokalu oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie

·         dbałość o odpowiedni poziom produktu i serwisu, zgodnych ze standardem firmy

·         prowadzenie magazynu – liczenie stanów magazynowych, przyjmowanie dostawy

·         rozliczanie utargu dziennego

·         koordynacja pracy podległego personelu oraz współpraca z pozostałymi osobami z zespołu menadżerów

czego oczekujemy ? jeśli posiadasz :

  • wykształcenie minimum średnie
  • zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • książeczkę sanepid
  • chęć zdobycia nowego doświadczenia zawodowego

co otrzymasz ?

  • pakiet szkoleń przygotowujący do pracy na powyższym stanowisku
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • możliwość rozwoju i szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego.
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze

jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij swoje cv z klauzulą:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

informujemy, że administratorem danych jest telepizza poland sp. z o.o. z siedzibą w warszawie (02-676) ul. postępu 6. dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. ma pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. podanie dodatkowych danych osobowych w tym wizerunku jest dobrowolne.