Szczegóły oferty

Kierownik zmiany

Carrefour polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł kierownik zmiany - obrazek nagłówkowy

wszyscy zasługujemy na najlepsze, dlatego otwieramy pierwszy i wyjątkowy sklep carrefour bio:
• 200 m bio-atmosfery,
• bogaty asortyment specjalnych produktów,
• klimatyczny showroom i kącik kawowy,
• ludzie z pasją.

poszukujemy kandydatów na stanowisko:
kierownik zmiany

jeśli :

• twoją pasją jest zdrowy styl życia i wiesz, co jesz,
• masz już doświadczenie w zarządzaniu sklepem,
• odnajdujesz się w roli lidera,
• jesteś osobą otwartą i kreatywną, lubiącą kontakt z klientami.

twoje zadania :
• zapewniasz codzienne funkcjonowanie bio-sklepu (przyjęcie i ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek),
• aktywnie słuchasz klientów i reagujesz na ich bio-potrzeby,
• dbasz o relacje z lokalną społecznością,
• promujesz sklep w mediach społecznościowych
oraz organizujesz eventy,
• wspólnie z zespołem realizujesz założone cele.

mamy dla ciebie :
• możliwość połączenia pracy z twoimi bio-zainteresowaniami,
• pracę w nowoczesnym i innowacyjnym sklepie na polskim rynku,
• udział w bio-eventach i szkoleniach,
• umowę o pracę i konkretne wynagrodzenie,
• pracę w systemie zmianowym,
• zniżkę na zakupy w carrefour od pierwszego dnia pracy,
• dodatkowo: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę multisport, świadczenia socjalne.
miejsce pracy: ul. dobra 17, warszawa