Podstawowe informacje

kierownik zmiany produkcji nocnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Wielkopolskie

Data publikacji:
31-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 1500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierownik zmiany produkcji nocnej

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu
  • kierowanie grupą ludzi
  • PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA - inne zawody: Kierownik lokalu gastronomicznego
  • Wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie w gastronomii min 1 rok, aktualna książeczka sanpeidowska, komputer - podstawy obsługi komputera i internetu, praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista, kierowanie grupą ludzi.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja zespołu pracy produkcji nocnej (sałatki, koktejli kanapki, zestawy pieczywa), złożenie zamówień na dostawy. Praca w godzinach nocnych od 20:00 do 5:00, dyspozycyjność w tych godzinach, wynagrodzenie 1500,00zł brutto przy przeprzacowywaniu około 100 godzin miesięcznie, Miejsce pracy: Wrocław, ul. Puławskiego Sala G

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017