Szczegóły oferty

Kierownik zmiany produkcji nocnej

OFERTA NIEAKTUALNA

koło, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-31

Data pierwszej publikacji:
2017-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 1500 PLN

Artykuł kierownik zmiany produkcji nocnej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu
  • kierowanie grupą ludzi
  • PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA - inne zawody: Kierownik lokalu gastronomicznego
  • Wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie w gastronomii min 1 rok, aktualna książeczka sanpeidowska, komputer - podstawy obsługi komputera i internetu, praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista, kierowanie grupą ludzi.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja zespołu pracy produkcji nocnej (sałatki, koktejli kanapki, zestawy pieczywa), złożenie zamówień na dostawy. Praca w godzinach nocnych od 20:00 do 5:00, dyspozycyjność w tych godzinach, wynagrodzenie 1500,00zł brutto przy przeprzacowywaniu około 100 godzin miesięcznie, Miejsce pracy: Wrocław, ul. Puławskiego Sala G

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).