Szczegóły oferty

Kierownik zmiany / brygadzista działu utrzymania ruchu

OFERTA NIEAKTUALNA

bolesławiec, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-26

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 7600 PLN

Artykuł Kierownik zmiany / brygadzista działu utrzymania ruchu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe w zakresie elektromechaniki, mechatroniki, budowy maszyn lub pokrewne, komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zawodzie, oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie, wspomaganie i kontrola pracy grupy techników utrzymania ruchu, usuwanie usterek, bieżące utrzymanie instalacji, wykonywanie przeglądów, dokumentowanie, raportowanie wykonywanych prac.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu Obrońców Helu 10 Bolesławiec 59-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 09.00-17.00, tel. 517195512, e-mail praca@wostokhr.pl

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).