Podstawowe informacje

kierownik warsztatu naprawy pojazdów

Janusz Kawka Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "KONCEPT"

OFERTA NIEAKTUALNA

Biała Podlaska, Lubelskie

Data publikacji:
14-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierownik warsztatu naprawy pojazdów

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki samochodowej, znajomość branży naprawy pojazdów

Zakres obowiązków:

  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie działalności warsztatu naprawy pojazdów, sprawowanie bieżącego nadzoru nad pracą pracowników, prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji usług, prowadzenie dokumentacji świadczących usług, pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie raportów, sprawozdań z działalności warsztatu

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018