Szczegóły oferty

Kierownik Sprzedaży

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

podkarpackie

Data dodania:
2020-01-17

Data pierwszej publikacji:
2020-01-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-14

Data wygaśnięcia:
2020-02-06

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. (PIO) to firma służąca fachową wiedzą i doświadczeniem w zakresie uzyskania  najwyższych świadczeń za szkody majątkowe i osobowe. PIO współpracuje z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego i likwidacji szkód. Misją Polskiego Instytutu Odszkodowań jest propagowanie wiedzy o prawach osób ubezpieczonych, poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w innych okolicznościach. Kancelaria PIO zajmuje się dochodzeniem roszczeń od Towarzystw ubezpieczeniowych  z polis OC sprawców wypadków  np. komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy (w tym również z powodu chorób zawodowych) oraz w wyniku błędu medycznego, w wyniku utraty lub zniszczenia mienia, pobrania przez Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie opłat likwidacyjnych lub świadczeń wykupu polisolokaty.

Opis stanowiska:

  • Budowa grupy sprzedażowej,
  • Zarządzanie zespołem oraz zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych,
  • Planowanie i koordynacja działań podległego zespołu,
  • Inicjowanie i wspieranie działań dotyczących pozyskiwania klientów i agentów,
  • Wdrażanie standardów obsługi klienta na poziomie podległego zespołu,
  • Bieżące monitorowanie osiąganych przez nich efektów,
  • Zwiększanie motywacji w podległym zespole oraz rozwijanie kompetencji
    zespołu sprzedażowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnym budowaniu sieci sprzedaży,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży w branży odszkodowawczej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Rozwinięte umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem pracowników,
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem.

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie,
  • Cotygodniowe rozliczenie,
  • Programy motywacyjne,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony kancelarii,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się, prestiżowym sektorze usług, odszkodowawczych, i roszczeń majątkowych,
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych),
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
  • Rozwój osobisty,
  • Zaliczki na poczet prowizji dla sieci sprzedaży przy szkodach powyżej 50000,00 zł. do 1500 zł. brutto.