Podstawowe informacje

Kierownik sklepu

OFERTA NIEAKTUALNA

Płońsk, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik sklepu

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Kierowanie bieżącą działalnością sklepu, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedawców, obsługa programu kasowego. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tifo.com.pl z dopiskiem "Kierownik Płońsk".

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie bieżącą działalnością sklepu, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedawców, obsługa programu kasowego. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tifo.com.pl z dopiskiem "Kierownik Płońsk".

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku Wolności 12 Płońsk 09-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV z dopiskiem "Kierownik Płońsk"

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018