Podstawowe informacje

Kierownik sklepu

B&J Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik sklepu

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wyższe (w tym licencjat), typ: handlowe - dodatkowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B - inne zawody: Kierownik sklepu / supermarketu, staż: 3 lat
  • wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe, prawo jazdy kat. B, min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji, zatrudnianie pracowników, prowadzenie sklepu.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017