Szczegóły oferty

Kierownik Sklepu

ABRA S.A.

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2020-06-08

Data pierwszej publikacji:
2020-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-25

Data wygaśnięcia:
2020-07-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej, posiadająca ponad 100 sklepów na terenie całej Polski.
  Nasze sklepy to doskonałe miejsce dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia oraz chcących mieć wpływ na swoje wynagrodzenie.

Dołącz do jednego z naszych zespołów, na stanowisko:
KIEROWNIK SKLEPU
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Kierownik w naszym sklepie:

  • motywuje podległy zespół
  • sprzedaje i rozumie potrzeby Klientów
  • pracuje zespołowo, dzieli się wiedzą
  • do pracy motywuje Go system premiowy

Chcesz być jednym z nas?

Mamy dla Ciebie:

  • system wdrożenia do pracy
  • przejrzysty system premiowy powiązany z wynikami
  • umowę o pracę
  • naukę wszystkiego co w handlu ważne
  • dostęp do karty sportowej
  • rabaty na asortyment sklepu Abra

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • kierowanie kilkuosobowym zespołem, delegowanie zadań
  • realizacja planów sprzedażowych
  • sprzedaż i realizacja zamówień
  • dbanie o ekspozycję i wygląd sklepu
Kliknij w przycisk Aplikuj i prześlij nam swoje CV.
Czekamy na Ciebie!

Kontroler Zarządzania Sklepu
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. gorzów wielkopolski, lubuskie

Zagraj na pozycji Kontroler Zarządzania Sklepu Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma

Kierownik Sprzedaży
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group gorzów wielkopolski, lubuskie

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych! Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy

Kierownik Sektora

ZAGRAJ NA POZYCJI: KIEROWNIK SEKTORA Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami

Kierownik Zespołu w Biurze Sprzedaży
Biuro Sprzedaży gorzów wielkopolski, lubuskie

Kierownik Zespołu w Biurze Sprzedaży (wynagrodzenie od 6000 zł) Poszukujemy kandydatów z miast i okolic: Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna, Dębno, Zielona Góra, Sulechów, Nowa Sól Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doradców, na koncie których jest wiele sukcesów

Kierownik działu finansowego
Ogłoszenie użytkownika OLX gorzów wielkopolski, lubuskie

firma impuls sp z o.o. zakład pracy chronionej w gorzowie wlkp. poszukuje pracownika na stanowisko kierownik działu finansowego. praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30. osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za: współzarządzanie bieżącą płynnością finansową spółki, opracowywanie i przedstawianie propozycji

Kierownik Zmiany - praca w Elektrociepłowni
KS Service sp. z o.o. gorzów wielkopolski, lubuskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski