Szczegóły oferty

Kierownik serwisu maszyn rolniczych

PHPU AGROMAT

ząbkowice śląskie, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Data wygaśnięcia:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Firma Agromat działająca od 1990 r. na rynku agrobiznesu oferując skup zbóż oraz kompleksowe zaopatrzenie dla rolnictwa wraz z dynamicznym rozwojem nowego działu maszyn rolniczych poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU MASZYN ROLNICZYCH
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działu serwisu - nadzór nad terminowością i jakością procesu serwisowego oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi
  • Zarządzanie podległymi pracownikami serwisu
  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe
  • Ewidencjonowanie dokumentacji technicznej i prowadzenie wniosków dotyczących gwarancji
  • Ścisła współpraca z działem części zamiennych i sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w branży rolnej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy i zespołu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach i możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych prosimy wysłać za pomocą przycisku aplikowania. W temacie wiadomości prosimy wpisać: kierownik/maszyny/2019.