Szczegóły oferty

Kierownik Sektora Handlowego

Castorama Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Miejsce pracy:
Castorama ul. Grochowska 21 Warszawa

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem, uwzględniające tworzenie i rozwijanie zespołu pracowniczego;
  • realizacja celów sprzedażowych, optymalizacja marży handlowej
    oraz skuteczna finalizacja transakcji handlowych w obszarze swojego sektora;
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta;
  • nadzór nad stanem zatowarowania podległego sektora;
  • monitorowanie aktualnej sytuacji rynkowej, w tym konkurencji;
  • przestrzeganie przepisów i wewnętrznych standardów BHP.

Wymagania:

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie;
  • pasja do Klientów i produktu;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu;
  • otwartość na zmiany;
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • pracę w miłej i twórczej atmosferze;
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń;
  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania;
  • możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych;
  • prywatną opiekę medyczną.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.