Podstawowe informacje

Kierownik Rynku Eksportowego

Huta Małapanew Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Ozimek, Opolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik Rynku Eksportowego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - techniczne. Wymagane doświadczenie w branży odlewniczej,kompetencje techniczne, technologiczne ( podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz znajomość branży odlewniczej staliwnej, ewentualnie żeliwnej).

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, zdobywanie ofert handlowych,analiza rynków, podtrzymywanie kontaktów z klientami, negocjacje z klientem, Front Office, praca z kontrahentami zagranicznymi.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018