Szczegóły oferty

Kierownik robót sanitarnych

ENERGOEKO SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

tczew, pomorskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 504000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik robót sanitarnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane są następujące uprawnienia: Uprawnienia budowlane
  • Uprawnienia saniarne / wodno - kanalizacyjne

Zakres obowiązków:

  • -Prowadzenie i koordynacja robót sanitarnych , -Wynagrodzenie do uzgodnienia (od 3.000 zł netto), -Praca na terenie woj. pomorskiego (powiat tczewski i okoliczne), -Kontakt: telefon 793-945-175, -Kontakt e-mail: biuro@energoeko.eu

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).