Podstawowe informacje

Kierownik robót sanitarnych

ENERGOEKO SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tczew, Pomorskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik robót sanitarnych

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: Uprawnienia budowlane
  • Uprawnienia saniarne / wodno - kanalizacyjne

Zakres obowiązków:

  • -Prowadzenie i koordynacja robót sanitarnych , -Wynagrodzenie do uzgodnienia (od 3.000 zł netto), -Praca na terenie woj. pomorskiego (powiat tczewski i okoliczne), -Kontakt: telefon 793-945-175, -Kontakt e-mail: biuro@energoeko.eu

Aplikowanie według wytycznych:

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017