Podstawowe informacje

Kierownik robót elektrycznych

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik robót elektrycznych

Opis oferty pracy:

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych.

Zakres obowiązków:
- planowanie i kierowanie robót elektrycznych;
- nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót;
- współpraca z kierownikami projektów,
- współpraca z podwykonawcami,
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- minimum 1 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
- bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
- zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- premie,
- niezbędne narzędzia pracy (m.in. komputer, telefon, samochód służbowy),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- kursy, szkolenia,
- bogaty pakiet socjalny,
- kosze świąteczne dla dzieci,

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV drogą mailową z uwzględnieniem klauzuli:Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Rekrutacja ZSIZ
Na Lento.pl od 07 cze 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń