Szczegóły oferty

Kierownik robót elektrycznych

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik robót elektrycznych - obrazek nagłówkowy

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych.

Zakres obowiązków:
- planowanie i kierowanie robót elektrycznych;
- nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót;
- współpraca z kierownikami projektów,
- współpraca z podwykonawcami,
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
- MILE WIDZIANE- uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub
przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
- minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
- bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
- zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- premie,
- niezbędne narzędzia pracy (m.in. komputer, telefon, samochód służbowy),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- kursy, szkolenia,
- bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV drogą mailową z uwzględnieniem klauzuli:Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."