Podstawowe informacje

Kierownik robót budowlanych z możliwością przyuczenia

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe " LUBTECH" Sp. z .o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

Lubawa, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Praca - Kierownik robót budowlanych z możliwością przyuczenia

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane
  • wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - dodatkowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Prawo jazdy kat. B
  • *Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - budowlane,w trakcie nauki *Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane *uprawnienia branżowe: budowlane, sanitarne, elektryczne - Mile widziane *znajomość i obsługa programu Norma CAD *znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office, *prawo jazdy kat. B, *mobilność. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

Zakres obowiązków:

  • -Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego -Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót -Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców -Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw -Prowadzenie dziennika budowy

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018