Szczegóły oferty

Kierownik robót budowlanych z możliwością przyuczenia

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe " LUBTECH" Sp. z .o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

lubawa, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł Kierownik robót budowlanych z możliwością przyuczenia - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane
  • wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - dodatkowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • *Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - budowlane,w trakcie nauki *Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane *uprawnienia branżowe: budowlane, sanitarne, elektryczne - Mile widziane *znajomość i obsługa programu Norma CAD *znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office, *prawo jazdy kat. B, *mobilność. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

Zakres obowiązków:

  • -Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego -Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót -Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców -Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw -Prowadzenie dziennika budowy

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).