Szczegóły oferty

Kierownik rejonu - woj. śląskie

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
3500 - 5000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

firma p.u.h. gold drób jest właścicielem sieci kurcze pieczone. sieć kp to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową żywność. kurcze pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.

opis stanowiska:
• praca w terenie,
• zarządzanie lokalizacjami w podległym rejonie,
• zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie oraz nadzór nad pracownikami,
• zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
• wprowadzanie i udoskonalanie oferty żywieniowej,
• nadzorowanie spraw finansowych lokalizacji,
• planowanie i kontrolowanie kosztów działalności operacyjnej,
• nienormowany czas pracy.
wymagania:
• doświadczenie w branży gastronomicznej na podobnym stanowisku,
• wysoko rozwinięte umiejętności efektywnego zarządzania zespołem oraz motywowanie pracownika,
• umiejętność pracy wg wyznaczonych standardów,
• znajomość zasad: sanepid, haccp,
• czynne prawo jazdy kategorii b,
• kreatywność.
oferujemy:
• stabilną pracę w prestiżowym otoczeniu,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• samochód służbowy.

poszukujemy osób z województwa śląskiego.

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu rekrutacji na stanowisko kierownik rejonu

oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w cv w przyszłych rekrutacjach.