Szczegóły oferty

Kierownik Projektu ds. Przygotowania Inwestycji

Devire

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-08-13

Data pierwszej publikacji:
2019-08-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-15

Data wygaśnięcia:
2019-10-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Artykuł Kierownik Projektu ds. Przygotowania Inwestycji - obrazek nagłówkowy

Numer referencyjny: jobs.pl
Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Naszym Klientem jest ogólnopolska grupa deweloperska. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu inwestycjami mieszkaniowymi na stanowisko

Kierownika Projektu ds. Przygotowania Inwestycji

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie inwestycji od Warunków Zabudowy do Pozwolenia na Budowę. Ponadto, do zakresu obowiązków będzie należało uzyskiwanie decyzji administracyjnych na poszczególnych etapach inwestycji, przygotowanie i monitorowanie wykonania harmonogramu oraz budżetu projektu.

 U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w koordynacji i przygotowywania procesów budowlanych oraz inwestycji w budownictwie mieszkaniowym
  • Znajomości prawa budowlanego oraz wiedzy dotyczącej procesów inwestycyjnych
  • Dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności analitycznych

Nasz Klient Zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w strukturach Dewelopera
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

www.devire.pl

INŻYNIER PROJEKTU DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI
HR Support warszawa, mazowieckie

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zagranicznego inwestora

Kierownik Projektu (obiekty magazynowe)
HAYS Construction amp Property warszawa, mazowieckie

Opis oferty pracy: Kierownik Projektu (obiekty magazynowe) Warszawa NR REF.: 1127485 Twoja następna firma Będziesz pracować w strukturach zagranicznego funduszu inwestycyjnego, którego siedziba znajduje się w Warszawie. W związku z planowanym rozwojem nowej linii biznesowej poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera. Twoje następne

KIEROWNIK BUDOWY/PROJEKTU

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zagranicznego inwestora i

Koordynator ds. inwestycji i przetargów
Ogłoszenie użytkownika OLX warszawa, mazowieckie

obowiązki: • aktywny udział w przetargach publicznych przy współpracy z partnerami firmy oraz podczas realizacji pozyskanych projektów, • analiza siwz i innych dokumentów przetargowych pod względem wymogów niezbędnych do złożenia oferty, sporządzanie dokumentacji, w tym powykonawczej, • aktualizacja dokumentów przetargowych: zaświadczenie

Inżynier ds. ofertowania i przygotowania produkcji
Inject Group Sp. z o.o. S.K.A. warszawa, mazowieckie

Opis oferty pracy: Wymagania: - Bardzo dobra znajomość AutoCada - Bardzo dobra znajomość pakietu Office - Umiejętność czytania rysunków technicznych - Mile widziane doświadczenie w konstrukcjach żelbetowych - Dobra organizacja pracy - Umiejętność pracy pod presją czasu Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - przygotowywaniu

Kierownik ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych
Devire warszawa, mazowieckie

Kierownik ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych Numer referencyjny: jobs.pl Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie) Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży w dziedzinie leasingu operacyjnego i zarządzania flotą samochodową, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. Ubezpieczeń (Komunikacyjnych)