Szczegóły oferty

KIEROWNIK PROJEKTU

P.P. Porty Lotnicze

OFERTA NIEAKTUALNA

radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-08-22

Data pierwszej publikacji:
2019-08-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

P.P. „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. 172/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Kierowanie powierzonymi projektami;
- Koordynacja pracy zespołu projektowego;
- Przygotowanie procesu inwestycyjnego i nadzór nad jego przebiegiem;
- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi – uzyskiwanie decyzji administracyjnych;
- Współpraca z pozostałymi komórkami Przedsiębiorstwa w zakresie formułowania zadań i ich procedowania.

NASZE WYMAGANIA

- Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym, sanitarnym, elektrycznym lub z zakresu zarządzania;
- Doświadczenie zawodowe min. 8 lat w zakresie kierowania złożonymi projektami inwestycyjnymi w skali krajowej lub międzynarodowe
- Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i przepisów administracyjnych związanych z budownictwem;
- Dobra znajomość MS Project, MS Office oraz programu AutoCad;
- Znajomość zasad wyceny robót budowlanych;
- Umiejętność kierowania zespołem, podejmowania decyzji, planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

OFERUJEMY

- Współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej;
- Udział w realizacji prestiżowych projektów;
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 08.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ