Podstawowe informacje

Kierownik produkcji

UDS Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Nowy Kawęczyn (Pow. Skierniewicki), Łódzkie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn (pow. skierniewicki)

Grupa branży poligraficznej UDS (www.uds.com.pl) specjalizująca się w produkcji materiałów POS poszukuje osoby do pracy na stanowisko Kierownika produkcji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie i nadzór nad podległym zespołem a także troska o jego ciągły rozwój
  • Sprawowanie nadzoru nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu – monitorowanie czasu produkcji dla poszczególnych typów zleceń
  • Kontrolowanie prawidłowego przebiegu zleceń produkcyjnych
  • Planowanie potrzeb materiałowych, sprawdzanie dostępności surowców i materiałów potrzebnych do wykonania zlecenia
  • Organizację pracy w podległym dziale i optymalizację procesów introligatorskich

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 3-letniego stażu pracy na analogicznym lub zbliżonym stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • Doskonałych zdolności organizacyjne, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem – warunek konieczny
  • Umiejętności i wiedzy w zakresie obsługi i budowy maszyn
  • Silnego poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości i konsekwencji w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Swobodnego poruszanie się w środowisku MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy,
  • Umowa o pracę na pełen etat plus atrakcyjny system premiowy,
  • Bogaty pakiet socjalny m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę sportową Multisport
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży poligraficznej
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie UDS Sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista ds. kontroli jakości
Elpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Kiełczygłów, Łódzkie

Zakres obowiązków: • Ważenie dostaw przychodzących i wychodzących, • Obsługa programu wagowego, • Kontrola zgodności dokumentów wagowych oraz przewozowych, • Kontrola jakościowa surowca, • Pobieranie i archiwizowanie próbek surowca, • Udział w prowadzeniu dokumentacji systemu IS"

Pracownik Drukarni
Grupa PWN Łódź, Łódzkie

Spółka z Grupy PWN ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa www.pwn.pl   OSDW Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na rynku wydawniczo-księgarskim.  Naszym Klientom zapewniamy prowadzenie pełnej gospoda"

Specjalista ds. jakości
Urbanek Łowicz, Łódzkie

Firma Bracia Urbanek to rodzinny biznes istniejący od 1984 roku, w którym łączymy tradycję z innowacyjnością gwarantując doskonałą jakość produktów. Nieustannie pracujemy nad rozwojem produktów, wdrażaniem nowych linii produktowych oraz doskonaleniem procesów jakościowych. Dlatego posz"

Specjalista ds. BHP
Grupa Progres Radomsko, Łódzkie

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Ma"

Pracownik kontroli jakości
BinŻ S.A. Bełchatów, Łódzkie

Zakres obowiązków: Kontrola procesu produkcyjnego konstrukcji stalowych. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski"

Starszy specjalista ds. audytu
Łódzkie

Zakres obowiązków: - wspieranie identyfikacji i ewaluacji zagrożeń w sferze audytu oraz zapewnianie nowych rozwiązań wew. planu audytu - wykonywanie finansowych, operacyjnych oraz opartych na zgodności projektów audytowych, włączając w to identyfikację i definiowanie problemów -"