Podstawowe informacje

Kierownik produkcji

Uroda Polska Sp. Z.O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 8000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik produkcji

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - inne zawody: Kierownik produkcji w przemyśle, staż: 2 lat
  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki Organizacja produkcji , Chemia ) Staż min. 2 lata na podobnym stanowisku Umiejętność pracy w zespole , sumienność , dokładność i systematyczność Mile widziana znajomość systemów jakości Umiejętność pracy pod presja czasu, dobrej organizacji pracy zespołu oraz samodzielności Umiejętność planowania Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie Możliwość rozwoju zawodowego Umowę o pracę na pełen etat Kontakt e-mail: kariera@urodapolska.eu

Zakres obowiązków:

  • Organizacja procesu produkcyjnego (nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych, kontrola pod względem jakości oraz dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego) Współpraca z działem logistyki i sprzedaży Kierowanie zespołem i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ Organizowanie stanowiskowych szkoleń pracowników produkcji Rozliczanie kart akordowych Utrzymanie porządku i dyscypliny w miejscu pracy

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018