Szczegóły oferty

Kierownik produkcji

Uroda Polska Sp. Z.O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

iława, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 8000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - inne zawody: Kierownik produkcji w przemyśle, staż: 2 lat
  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki Organizacja produkcji , Chemia ) Staż min. 2 lata na podobnym stanowisku Umiejętność pracy w zespole , sumienność , dokładność i systematyczność Mile widziana znajomość systemów jakości Umiejętność pracy pod presja czasu, dobrej organizacji pracy zespołu oraz samodzielności Umiejętność planowania Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie Możliwość rozwoju zawodowego Umowę o pracę na pełen etat Kontakt e-mail: kariera@urodapolska.eu

Zakres obowiązków:

  • Organizacja procesu produkcyjnego (nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych, kontrola pod względem jakości oraz dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego) Współpraca z działem logistyki i sprzedaży Kierowanie zespołem i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ Organizowanie stanowiskowych szkoleń pracowników produkcji Rozliczanie kart akordowych Utrzymanie porządku i dyscypliny w miejscu pracy

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).