Podstawowe informacje

Kierownik obiektu

ATALIAN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
01-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 3600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik obiektu

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE - inne zawody: Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
  • Mile widziane doświadczenie na w.w. stanowisku, samodzielność, komunikatywność, umiejetność organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją usług, udział w rekrutacji podległego personelu,prowadzenie wymaganej dokumentacji, prowadzenie szkoleń, współpraca z działami administracji biurowej, nadzór, kontrola oraz delegowanie zadań pracownikom, koordynowanie nad pracami zleconymi.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017