Szczegóły oferty

Kierownik magazynu (m/k)

Trenkwalder

Lublin, lubelskie

Data dodania:
2019-11-18

Data pierwszej publikacji:
2019-11-09

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gratka.pl

O Trenkwalder Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Obowiązki:
  • pełna odpowiedzialność za funkcjonowanie magazynu towarów,
  • kontrola towarów przychodzących,
  • wdrożenie oprogramowania do zarządzania firmą,
  • zarządzanie partiami materiałów i towarów wewnątrz magazynu: kontrolą i stałą weryfikacją terminów dostaw,
  • zarządzanie małym zespołem pracowników.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność budowania prawidłowych relacji i zarządzania zespołem,
- dobra znajomość języka angielskiego B1/B2. Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • możliwość wykorzystania dobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.