Podstawowe informacje

kierownik ks sport gniezno

ks sport sieć sklepów

Gniezno, Wielkopolskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - kierownik ks sport gniezno
sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianie swoich marzeń. inspiracja do przekraczania swoich granic. właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek firmie ks sport. stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy ks sport.

zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

kierownik sklepu
gniezno
etat: 1/1

do twoich zadań należeć będzie:
1. realizacja wyznaczonego planu sprzedaży oraz kpi
2. profesjonalna obsługa klientów i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy
3. współodpowiedzialność za budowanie, motywowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
4. przeprowadzanie szkoleń oraz rozwój pracowników
5. współpraca z kierownikami sklepów oraz pracownikami centrali
6. aktywny udział w rozwoju firmy

jeśli:
1. posiadasz doświadczenie w handlu detalicznym i minimum średnie wykształcenie
2. cechuje cię wysoka kultura osobista i jesteś super sprzedawcą
3. posiadasz doświadczenie w budowaniu i zarzadzaniu zespołem
4. chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy

oferujemy:
1. dynamiczną pracę w profesjonalnym środowisku w nastawionym na sukces zespole
2. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
3. atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania
4. rabaty pracownicze
5. pracę z wiodącymi markami sportowymi w nowoczesnych salonach
6. wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników
7. możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

osoby chętne i zmotywowane do pracy prosimy o aplikować przez stronę olx cv (zdjęcie mile widziane) w temacie wiadomości podając: -kierownik gniezno. uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
administratorem danych jest ks sport z siedzibą w malborku ul. targowa 17, 82-200 malbork. dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. ma pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista ds. sprzedaży reklamy - doradca klienta
Polska Press Sp. z o.o. Kościan, Wielkopolskie

s będziesz: prowadził aktywną sprzedaż produktów reklamowych do tytułów prasowych oraz serwisów internetowych Polska Press Grupy, w tym obsługiwał obecnych Klientów i pozyskiwał nowych tworzył i realizował niestandardowe projekty sprzedażowe (w tym projekty specjalne) badał potrzeby i doradzał "

Opiekun klienta
Opiekun klienta Kalisz, Wielkopolskie

Opis oferty pracy: Szukasz pracy, która zapewni Ci możliwość rozwoju? Pracuj w branży, w której możesz pomóc innym ludziom, nie trać już czasu na przeglądanie innych ofert! Jeżeli: • Jesteś osobą komunikatywną, • Łatwo nawiązujesz kontakty, • Znasz obsługę komputera i pakietu MS Office, "

Agent Ubezpieczeniowy
PZU Poznań, Wielkopolskie

Opis oferty pracy: W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób zainteresowanych własnym rozwojem oraz samodzielną pracą. Co robią nasi agenci: - nawiązują kontakty z klientami, - poznają ich potrzeby i oczekiwania, - pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji, - "

obsługa klienta
Poznań, Wielkopolskie

poszukujemy ambitnych osób do pracy w dziale obsługi klienta w agencji reklamowej. praca w poznaniu (wilda) ul. umińskiego 10/2, tel. 612 - pokaż numer telefonu - .   oferujemy: · atrakcyjne wynagrodzenie, · stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, w tym wolne weeken"

Konsultant klienta
Clar System S.A. Poznań, Wielkopolskie

S/18 Główne zadania: • planowanie i telefoniczne umawianie spotkań handlowców • nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami • badanie potrzeb Klientów i prezentowanie oferowanych usług • budowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: • doświadczenie w pracy "

Asystent ds. Sprzedaży i obsługi Klienta - od zaraz!
Kegel-Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp. k. Poznań, Wielkopolskie

Opis oferty pracy: KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy: Asystent ds. Sprzedaży i obsługi Klienta Poznań, ul. Promienista 85A Zadania: -"