Szczegóły oferty

Kierownik kawiarnii

ACER Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

międzyrzecz, lubuskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-18

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik kawiarnii - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Obsługa komputera
  • prawo jazdy kat B - inne zawody: Kierownik lokalu gastronomicznego, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i koordynacja prac podleglego personelu, zapewnienie najwyższej jakości przygotowanych posiłków

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwa pracy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).