Szczegóły oferty

Kierownik Działu Należności (AR) z językiem niemieckim

CEE Experts by L.M. International Group

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-06-25

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

In January 2014 we have created a regional HR boutique providing recruitment & consulting services in Central Eastern Europe. After a few years of successful delivery in the area of Sales & Marketing, Engineering and BPO/SSC in February 2019 we became part of L.M. International Group. We are proud to call ourselves Experts in recruitment for the BPO/SSC sector.
Currently for our Clients from the BPO/ SSC sector we are looking for talented people with foreign language skills who are ready to begin or continue their professional career in international structures.

Wrocław
JOHO_6543

DUTIES:
• Ensuring efficiency & high quality of accounting processes
• Daily operations (reconciliations and accounts monitoring, reporting, period closing tasks).
• Making collection calls, credit risk management, applying cash on accounts receivable
• Taking care of AR team

REQUIREMENTS:
• At least 2 year of experience in Accountancy
• Knowledge of accounting principles
• Experience in Accounts Receivable
• Very good communication skills
• Very good command of German (min. B2)
• Good command of English (B1/B2)

Our Client offers:
• Professional stability - contract of employment

• Ability to use foreign language in practical way

• Possibility to work in international environment

• Special training program for every new employee

• Package of benefits

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Asystent Klienta z językiem niemieckim
CEE Experts by L.M. International Group wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np

Project Manager z językiem niemieckim (m/k)
CPL Jobs wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji

Specjalista ds. Administracyjnych z językiem niemieckim
Antal wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Jeśli jesteś entuzjastą języków obcych, cenisz sobie w pracy kontakt z ciekawymi ludźmi i chcesz świadomie kierować swoją karierą zawodową - sprawdź czy poniższa oferta wpisze się w Twoje oczekiwania! Zakres zadań: • Praca biurowa, prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu Wsparcie administracyjne dla zespołu przez:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
ManpowerGroup Sp. z o.o. wrocław, dolnośląskie

Zadania: - Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria) - Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień - Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu Wymagania: - Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego min. B2 i j. angielskiego min. B1 (warunek konieczny!)

Młodszy specjalista w dziale zakupów z językiem niemieckim
Relyon wrocław, dolnośląskie

Dzień dobry, dla mojego klienta, firmy produkcyjnej (NOWY SSC) poszukuję osoby, która: - posiada pierwsze doświadczenie w obszarze administracji, logistyki / zakupów - miała okazję poznać system SAP - może dołączyć do organizacji niemalże "od zaraz", - zna język angielski oraz niemiecki na poziomie min. B2/C1 - potrafi szybko reagować

Przedstawiciel handlowy z językiem włoskim
Orienta Polska wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Wrocław Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi