Podstawowe informacje

Kierownik działu Mechanicznego

Whoohoo Poland Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik działu Mechanicznego
Kierownik działu MechanicznegoWhoohoo® jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

Whoohoo® posiada obecnie 24 oddziały, zlokalizowane w 4 krajach i zatrudnia 3 700 osób. Wrocławski zespół Whoohoo® Poland tworzy 10 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju. Kierownik działu Mechanicznego

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Działem Mechanicznym (prace ślusarskie, spawalnicze).
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu wytwarzania.
  • Podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego.
  • Inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię.
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji.
  • Aktywne i skuteczne zarządzanie podległym personelem (zespół około 15 osób).
  • Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy.

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne preferowane wyższe techniczne.
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem oraz w pracach ślusarskich i spawalniczych
  • Znajomość przepisów BHP
  • Umiejętność zarządzania zespołem i efektywnego przekazywania wiedzy i informacji
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz podziału prac pomiędzy pracownikami produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy również  w CV załączyć następującą formułę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018