Szczegóły oferty

Kierownik działu eksploatacji

OFERTA NIEAKTUALNA

opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik działu eksploatacji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - pożądane
  • Wykształcenie wyższe w zakresie gospodarki wodnej, ochrony środowiska lub budownictwa, staż pracy co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w branży gospodarki wodnej, ochrony środowiska lub budownictwa, w tym min. 2 lata w zakresie gospodarki wodnej, znajomość zagadnień z zakresu: gospodarki wodnej, melioracji wodnych, budownictwa, mile widziane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie. Znajomość: Prawa wodnego, Prawa budowlanego, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa zamówień publicznych Umiejętność: obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość podstaw kosztorysowania robót w budownictwie i obsługi komputerowych programów kosztorysowych np. NORMA, posiadanie prawa jazdy kat. B, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą działu eksploatacji i działu inwestycji Zarządu Zlewni w Nysie. Prowadzenie spraw w dziale eksploatacji i dziale inwestycji związanych m.in. z opracowywaniem programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych i budowli przeciwpowodziowych, określanie potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i wnioskowanie o środki na realizację, oceną szkód i opracowywaniem planów usuwania skutków powodzi, dokonywaniem okresowych przeglądów urządzeń wodnych oraz wykonywanie kontroli stanu technicznego, nadzór nad utrzymaniem wód oraz utrzymaniem i eksploatacją urządzeń wodnych, bieżącą analizą kosztów zadań utrzymaniowych i końcowe rozliczanie zadań, uzyskiwaniem wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych i inwestycyjnych, programowaniem, planowaniem inwestycji wodnych w układzie rocznym i wieloletnim i prowadzeniem inwestycji z zakresu gospodarki wodnej, pełnieniem funkcji inwestora albo inwestora zastępczego, przygotowaniem do realizacji oraz realizacją zadań inwestycyjnych.

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).