Podstawowe informacje

Kierownik ds. Sprawozdawczości Finansowej

HRK S.A

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
23-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik ds. Sprawozdawczości Finansowej

Dla naszego Klienta (rozpoznawalna spółka handlowa),

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Poznań
MSA/MSA/2018/7/6

Zadania:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad podległym działem.
  • Przygotowanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych (w oparciu o przepisy MSSF).
  • Systematyczna kontrola poprawności zapisów księgowych.
  • Inicjowanie działań w zakresie usprawniania procesów księgowych i organizacyjnych.
  • Zapewnienie pełnej zgodności ze wszystkimi obowiązującymi zasadami i przepisami.
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi w celu przygotowania rocznego audytu firmy.
  • Reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych, wdrażanie niezbędnych procedur i narzędzi usprawniających pracę oraz minimalizujących ryzyko biznesowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne lub rachunkowe.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w dziale raportowania/sprawozdawczości lub w dziale audytu finansowego.
  • Mile widziane doświadczenie w firmach konsultingowych.
  • Znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1).
  • Znajomość MS Office i doświadczenie w pracy na systemach ERP.