Szczegóły oferty

Kierownik ds. eksportu

Flame employment polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
rosyjski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł kierownik ds. eksportu - obrazek nagłówkowy

flame employment polska sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia nr 2376. od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

kierownik ds. eksportu

zadania:
• tworzenie oraz realizacja strategii i planów sprzedaży produktów na rynkach zagranicznych,
• podejmowanie działań w zakresie pozyskiwania nowych klientów,
• zawieranie umów sprzedażowych z klientami oraz nadzór nad ich realizacją,
• podejmowanie działań w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami.

wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doskonałą znajomość angielskiego i rosyjskiego,
• dyspozycyjność w zakresie częstych wyjazdów służbowych,
• czynne prawo jazdy kat. b,
• wysoki poziom kultury osobistej.

oferujemy:
• możliwość zbudowania nowego rynku odbiorców na nowym terenie działania
• dużą samodzielność w zakresie swojej pracy,
• przeszkolenie oraz pełne wsparcie w okresie wdrożenia do pracy,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• niezbędne narzędzia pracy.