Podstawowe informacje

Kierownik Centrum Zabaw

RO-AN INWESTYCJE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
07-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik Centrum Zabaw

> Miejsce pracy: Częstochowa

Kierownik Centrum Zabawy "Bajkowy Labirynt" Galeria Jurajska

Obowiązki:

  • sporządzanie dokumentacji raportowej i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • kreatywne wspieranie pracy animatorów, organizowanie gier i zabaw
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o dobry wizerunek miejsca pracy
  • bieżąca obsługa klienta
  • opieka nad dziećmi/grupami dzieci przebywającymi na placu zabaw
  • dbanie o bezpieczeństwo dzieci
  • prowadzenie przyjęć urodzinowych dla dzieci
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność pracy z ludźmi i kierowania zespołem
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • dobry kontakt z dziećmi i doświadczenie w pracy z dziećmi
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • ubezpieczenie ZUS

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.12.2018