Podstawowe informacje

Kierownik budowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 9000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik budowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - języki obce: koreański - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierownik budowy
  • 1) wykształcenie wyższe techniczne / inżynierskie, 2) staż pracy: inimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (kierownik / kierownik budowy / kierownik projektu / kierownik inżynier lub pokrewne), 3) umiejętność-specjalność: znajomość zagadnień z dziedziny budownictwa, biegła znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie (niezbędna do komunikacji z koreańskimi pracownikami, kontrahentami spółki oraz siedzibą firmy w Korei Płd.)

Zakres obowiązków:

  • - planowanie i kierowanie budową, - przyjmowanie i zabezpieczanie terenu budowy, - prowadzenie dokumentacji budowlanej, - organizowanie pracy zespołu z uwzględnieniem zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii, ochrony środowiska, - inne zadania wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy. Miejsce wykonywania pracy: plac budowy LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. ul. LG 1A, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce. Proponowany okres zatrudnienia: 1.07.2018-31.05.2021r.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 12.06.2018