Szczegóły oferty

Kierownik budowy

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 19000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierownik budowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: elektryczne - języki obce: koreański - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierownik budowy, staż: 5 lat
  • 1) wykształcenie Wyższe techniczne/inżynierskie 2) staż pracy Minimum 5 lat doświadczenia w międzynarodowej firmie 3) umiejętność specjalność znajomość zagadnień z dziedziny inżynierii elektrycznej/elektroniki, biegła znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie (niezbędna do komunikacji z koreańskimi pracownikami i kontrahentami spółki) 4) inne (wpisać jakie) posiadanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe/ technologiczne wydanych przez uprawnioną instytucję (inżynier/inżynier elektryk/elektronik)

Zakres obowiązków:

  • - organizowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych (w tym instalacji elektrycznych), - przyjmowanie i zabezpieczanie terenu budowy, - prowadzenie dokumentacji budowlanej, - organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu z uwzględnieniem zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii, ochrony środowiska, - inne zadania wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).