Podstawowe informacje

kierownik budowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierownik budowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. "B"
  • KIEROWNIK BUDOWY I ROBÓT - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 3 lat - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika Robót , odpowiedzialność, samodzielność oraz sumienność, UPRAWNIENIA VDS FN - WARUNEK KONIECZNY, Umiejętności skutecznego organizowania i kierownia robotami budowlanymi, doświadzczenie w sporządzaniu harmonogramu robót

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Budowy w ramach prowadzonych przez Spółkę inwestycji
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami firmy
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych Pracowników
  • Współpraca z Zamawiającym oraz z działem kadrowo-księgowym
  • Realizacje budowy zgodnie z założonym budżetem
  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia
  • Praca na terenie całego kraju

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018