Szczegóły oferty

Kierownik budowy

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 5000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł kierownik budowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. "B"
  • KIEROWNIK BUDOWY I ROBÓT - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 3 lat - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika Robót , odpowiedzialność, samodzielność oraz sumienność, UPRAWNIENIA VDS FN - WARUNEK KONIECZNY, Umiejętności skutecznego organizowania i kierownia robotami budowlanymi, doświadzczenie w sporządzaniu harmonogramu robót

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Budowy w ramach prowadzonych przez Spółkę inwestycji
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami firmy
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych Pracowników
  • Współpraca z Zamawiającym oraz z działem kadrowo-księgowym
  • Realizacje budowy zgodnie z założonym budżetem
  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia
  • Praca na terenie całego kraju

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).