Podstawowe informacje

Kierownik budowy (O)

Przedsiębiorstwo Usługowe "EKOKAN" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnów 3, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierownik budowy (O)

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziany staż pracy, uprawnienia budowlane bez ograniczeń, specjalność: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne. Praca na terenie Polski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00
  • pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
  • wynagrodzenie: 4 000 zł brutto w okresie próbnym. Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe "EKOKAN" Sp. z o.o.
  • ul. Kwiatkowskiego 8, 33-100 Tarnów
  • wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442 lub 14637 45 98.

Zakres obowiązków:

  • Kierownik budowy

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 12.06.2018