Szczegóły oferty

Kierownik biura

Ogłoszenie użytkownika OLX

Wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-11-07

Data pierwszej publikacji:
2019-11-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

zatrudnimy kierownika biura

zakres obowiązków:

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- sporządzanie pism

- archiwizacja dokumentów

- wyszukiwanie ogłoszeń oraz przygotowywanie ofert

- nawiązywanie współpracy z producentami oraz dystrybutorami z branży

- współpraca z podwykonawcami, nadzór nad postępem prac

- nadzór nad realizacją projektów

- obsługa korespondencji i wysyłek kurierskich

przygotowanie ofert przetargowych będzie dodatkowym atutem.

nasze oczekiwania:

- doświadczenie w pracy biurowej lub prowadzenie biura

- bezkonfliktowość

- umiejętność analitycznego myślenia

- duża chęć do nauki

- ambicja

- samodzielność

- co najmniej średnie wykształcenie

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu ms office

- komunikatywność, pozytywne nastawienie

- prawo jazdy kat. b

- kreatywność

oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- premie 3-stopniowe

- możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w ramach firmy

- pozytywną atmosferę

- narzędzia pracy w tym samochód służbowy i telefon