Szczegóły oferty

Kierownik apteki

Tigura Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

lubuskie

Data dodania:
2020-01-17

Data pierwszej publikacji:
2020-01-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-14

Data wygaśnięcia:
2020-02-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – sieci aptek, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Wynagrodzenie: 8500 - 11000 zł brutto (do negocjacji)

Obowiązki:

  • Praca za pierwszym stołem;
  • Informowanie Pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;
  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Układanie grafiku;
  • Wykonywanie leków recepturowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne;
  • Uprawnienia kierownika apteki;
  • Zamiłowanie i pasja do pracy Farmaceuty;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Uczciwość i wysoka kultura osobista.
Klient oferuje:
  •  Pracę w dynamicznie rozwijającej się aptece;
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy;
  •  Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  •  Pracę w sieci, która stawia dobro Pacjenta na pierwszym miejscu;
  • Zdobywanie nowych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (możliwość uzyskania punktów edukacyjnych - twardych i miękkich);
  • Dodatkowe benefity np. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku oraz wiele innych;
  • Możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego lub z dopłaty do dojazdów.

ZAINTERESOWANY, ZAINTERESOWANA?

Prześlij swoje CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego!