Podstawowe informacje

Kierowca

ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

OFERTA NIEAKTUALNA

Zgorzelec, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
03-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: prawo jazdy kat. C
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (przewóz rzeczy)
  • prawo jazdy kat. CE
  • prawo jazdy kat C lub prawo jazdy kat. CE

Zakres obowiązków:

  • przewóz materiałów budowlanych na budowy prowadzone przez firmę, pierwsza umowa okres próbny

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018