Podstawowe informacje

KIEROWCA

PLATAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KIEROWCA

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: PRAWO JAZDY B
  • DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ - inne zawody: Kierowca samochodu osobowego

Zakres obowiązków:

  • TRANSPORT TOWARÓW NA TERENIE CAŁEGO KRAJU WG USTALONYCH TRAS WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, PRAWO JAZDY KATB
  • C.V NA MAILA a.adamowicz@platan-meble.pl lub KONTAKT TEL.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, a.adamowicz@platan-meble.pl

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018