Podstawowe informacje

Kierowca samochodu osobowego

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu osobowego

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. B - inne zawody: Kierowca samochodu osobowego

Zakres obowiązków:

  • KIEROWANIE SAMOCHODEM OSOBOWYM, BIEŻĄCA KONSERWACJA SAMOCHODU, SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU, USUWANIE PODSTAWOWYCH USTEREK POJAZDU (NP. WYMIANA WYCIERACZEK), PRACA W DELEGACJI WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UWAŻNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT B. GODZINY PRACY 06:00-22:00

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BARK

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018