Szczegóły oferty

Kierowca samochodu osobowego

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu osobowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. B - inne zawody: Kierowca samochodu osobowego

Zakres obowiązków:

  • KIEROWANIE SAMOCHODEM OSOBOWYM, BIEŻĄCA KONSERWACJA SAMOCHODU, SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU, USUWANIE PODSTAWOWYCH USTEREK POJAZDU (NP. WYMIANA WYCIERACZEK), PRACA W DELEGACJI WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UWAŻNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT B. GODZINY PRACY 06:00-22:00

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BARK

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).