Podstawowe informacje

kierowca samochodu osobowego i dostawczego

OFERTA NIEAKTUALNA

Police, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierowca samochodu osobowego i dostawczego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie
  • pomaturalne/policealne
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: PRAWO JAZDY KAT. B*

Zakres obowiązków:

  • - prowadzenie pojazdów osobowych i dostawczych zgodnie z przepisami o ruchu drogowym, - przestrzeganie przepisów bhp i ppoż., - utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie Lidzbarska 27a Żuromin 09-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy, dowód osobisty

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018