Podstawowe informacje

Kierowca samochodu dostawczego

OFERTA NIEAKTUALNA

Świętokrzyskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 20 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu dostawczego

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • wymagane uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B* - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego, staż: 4 lat
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie autem do 3,5 t,oraz rozmowa z kontrahentem w Rosji.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie Partyzantów 13 Opatów 27-500

Kontakt z pracodawcą za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017