Szczegóły oferty

Kierowca samochodu dostawczego

OFERTA NIEAKTUALNA

świętokrzyskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu dostawczego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • posiadanie uprawnień: PRAWO JAZDY KAT. B* - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego, staż: 4 lat
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie autem do 3,5 t,oraz rozmowa z kontrahentem w Rosji.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie Partyzantów 13 Opatów 27-500

Kontakt z pracodawcą za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).