Podstawowe informacje

Kierowca samochodu dostawczego

OFERTA NIEAKTUALNA

Pisz, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2029 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu dostawczego

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdu - samochodu ciężarowego do 3,5 t. Załadunek i rozładunek towarów. Przewóz towarów do klientów według zlecenia oraz zabezpieczenie ładunku przed zniszceniem,uszkodzeniem lub kradzieżą. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu. Dbanie o czystość pojazdu. Prowadzenie dokumentacji jazdy oraz dokumentacji związanej z przewożonym ładunkiem.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piszu Zagłoby 2 Pisz. 12-200

podanie

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017