Podstawowe informacje

Kierowca samochodu dostawczego

KOSTA Sp. z o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu dostawczego

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Prawo jazdy kategorii CE
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • wiedza na temat materiałów budowlanych oraz wykończeniowych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • -transport materiałów wykończeniowych oraz budowlanych na terenie województwa opolskiego. Praca w hurtowni farb i materiałów budowlanych

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018