Podstawowe informacje

Kierowca samochodu dostawczego

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu dostawczego

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. B - języki obce: ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • białoruski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kole Sienkiewicza 27 Koło 62-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane skierowanie z PUP. wymagane cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018