Szczegóły oferty

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T

FREJOWSKA BARBARA Firma Handlowo-Usługowa "BARKOM"

OFERTA NIEAKTUALNA

dąbrowa górnicza, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia ADR do przewozu drogowego towarów niebezpiecznych - pożądane - umiejętności: niekaralność

Zakres obowiązków:

  • rozwożenie, sprzedaż butli z gazem propan - butan samochodem dostawczym, załadunek i rozładunek samochodu

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klientaCV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).