Podstawowe informacje

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T

FREJOWSKA BARBARA Firma Handlowo-Usługowa "BARKOM"

OFERTA NIEAKTUALNA

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia ADR do przewozu drogowego towarów niebezpiecznych - pożądane - umiejętności: niekaralność

Zakres obowiązków:

  • rozwożenie, sprzedaż butli z gazem propan - butan samochodem dostawczym, załadunek i rozładunek samochodu

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klientaCV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018