Podstawowe informacje

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA POLKAR LESZEK TOMASIK

OFERTA NIEAKTUALNA

Dębica, Podkarpackie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 10 LAT

Zakres obowiązków:

  • PRZEWÓZ TOWARU TEREN UKRAINA , NIEMCY, ANGLIA

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV, SKIEROWANIE

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017