Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego

OFERTA NIEAKTUALNA

Zamość, Lubelskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2295 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • prawo jazdy kat. CE - umiejętności: dobra orientacja w terenie - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 5 lat

Zakres obowiązków:

  • Transport towarów na terenach wschodnich

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu Plac Wolności 1 Zamość 22-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie/cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018